Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.
ZAMKNIJ X

Felieton - wzór, przykład - o szkole

Ostatnio komentowane
Bardzo fajne, proste wyprowadzenie wzoru.
Eto Demerzel • 2019-07-15 07:25:47
jest git
jakubas kok • 2019-07-08 10:19:33
przydałyby się jeszcze daty
j • 2019-06-27 15:49:28
wolę określenie niewierzący w boga i objawienia, lub racjonalnie myślący. jest taka p...
bergo • 2019-06-22 15:18:51
Nie no ja sie zgadzam z państwem :s
Jakiś żul • 2019-06-22 06:43:06
Autor:
Drukuj
Drukuj
Rozmiar
AAA

"Szkoła – uczy, bawi i morduje"

Młoda zasnęła, przyjąwszy odpowiednią dawkę mleka. Sygnał „Brzuch pełny” najwyraźniej dotarł do mózgu, skoro na aksamitnie gładkiej facjacie zamajaczył szelmowski uśmieszek. Mam godzinkę dla siebie. Zadanie domowe nieodrobione – sprawdziany zostały w szkole. Trudno, co miałam zrobić dziś, zrobię jutro.

Zabieram kawę, tablet (już dawno zrezygnowałam z papierowej prasy, wcale nie z pobudek natury ekologicznej) i moszczę się w fotelu na zalanym słońcem tarasie. Młodą mam w zasięgu wzroku. Biorę głęboki oddech… Co za niefrasobliwość! Błyskawicznie sprawdzam on-line jakość powietrza. Jest nieźle. Oddycham śmielej, ale wciąż nieufnie.

Ulubiony portal. Wiadomości z kraju… Wiadomości ze świata… „Eksplozja i strzelanina w szkole na Krymie. Liczne ofiary”. Robi się branżowo. Tytuł atakuje nachalnie tłustym drukiem i powiększoną czcionką. Otwieram. Czytam.

„Akt terrorystyczny lub masowe morderstwo. Nie żyje co najmniej 19 osób, a ponad 50 jest rannych po ataku na szkołę w Kerczu na Krymie. Rosyjski Komitet Śledczy poinformował, że napastnikiem był 18-letni uczeń szkoły. W budynku znaleziono dwa ładunki wybuchowe.”

Myślę sobie - kolejny młody człowiek, w którym

Polecamy również:

Komentarze (0)
4 + 3 =
echo $this->Html->script('core.min'); echo $this->Html->script('blockadblock.js'); echo $this->Html->script('fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.min'); echo $this->Html->css('/js/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.min'); echo $this->Html->script('jnice/jquery.jNice', array('async' => 'async')); echo $this->Html->css('/js/jnice/jNice.min');