Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.
ZAMKNIJ X

Przykładowe przemówienie

Ostatnio komentowane
Niesamowite hostingserwery.com
Linux • 2019-06-16 16:47:25
przydalo sie
jjoojo • 2019-06-13 14:46:18
Nie tyle rozwód co uznanie małżeństwa za nieważne dr Arletta Bolesta adwokat kości...
Arletta Bolesta • 2019-06-12 13:59:29
Abstrakcjonizm operuje abstrakcją! Zrezygnował, jak sam autor pisze, z wszelkiej figurat...
Anna • 2019-06-11 17:31:16
Autor:
Drukuj
Drukuj
Rozmiar
AAA

Szanowny Panie Dyrektorze, Nauczyciele, Drogie Koleżanki, Koledzy!

Osiem lat temu chwiejnym krokiem przekroczyłem próg tej szkoły. Kurczowo trzymałem dłoń mamy niepewny tego, co mnie czeka. Dziś opuszczam te mury, wiedząc kim jestem i kim chcę być. Opuszczam te mury nie tylko starszy, ale przede wszystkim mądrzejszy, dojrzalszy i bardziej pewny siebie. To tutaj nauczyłem się czytać, pisać, tutaj poznałem wzór na pole kwadratu i istotę fotosyntezy, ale przede wszystkim tutaj zrozumiałem, jak istotna jest praca nad sobą, tutaj nawiązałem wspaniałe przyjaźnie, tutaj odkryłem swoje talenty. Dziś opuszczam te mury z żalem, ale i z nadzieją, że wiedza, którą zdobyłem w czasie ośmiu lat nauki, umożliwi mi osiąganie kolejnych sukcesów.

Panie Dyrektorze, Drodzy Nauczyciele, serdecznie dziękuję za Waszą wyrozumiałość i cierpliwość. Jestem wdzięczny za upór, z jakim dążyliście do uczynienia nas mądrymi, rozsądnymi, dobrymi ludźmi. Wam, młodsi Koledzy życzę, by pobyt w naszej szkole był dla Was równie efektywny, a moim rówieśnikom – abyście dostali się do wybranych szkół i zdobyli wymarzony zawód. Wszystkim Państwu życzę udanego wypoczynku.

Dziękuję.

Jak napisać przemówienie

Polecamy również:

Komentarze (0)
5 + 2 =
echo $this->Html->script('core.min'); echo $this->Html->script('blockadblock.js'); echo $this->Html->script('fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.min'); echo $this->Html->css('/js/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.min'); echo $this->Html->script('jnice/jquery.jNice', array('async' => 'async')); echo $this->Html->css('/js/jnice/jNice.min');