Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.
ZAMKNIJ X
Autor:
Drukuj
Drukuj
Rozmiar
AAA

Przykładowe przemówienie

Szanowny Panie Dyrektorze, Nauczyciele, Drogie Koleżanki, Koledzy!

Osiem lat temu chwiejnym krokiem przekroczyłem próg tej szkoły. Kurczowo trzymałem dłoń mamy niepewny tego, co mnie czeka. Dziś opuszczam te mury, wiedząc kim jestem i kim chcę być. Opuszczam te mury nie tylko starszy, ale przede wszystkim mądrzejszy, dojrzalszy i bardziej pewny siebie. To tutaj nauczyłem się czytać, pisać, tutaj poznałem wzór na pole kwadratu i istotę fotosyntezy, ale przede wszystkim tutaj zrozumiałem, jak istotna jest praca nad sobą, tutaj nawiązałem wspaniałe przyjaźnie, tutaj odkryłem swoje talenty. Dziś opuszczam te mury z żalem, ale i z nadzieją, że wiedza, którą zdobyłem w czasie ośmiu lat nauki, umożliwi mi osiąganie kolejnych sukcesów.

Panie Dyrektorze, Drodzy Nauczyciele, serdecznie dziękuję za Waszą wyrozumiałość i cierpliwość. Jestem wdzięczny za upór, z jakim dążyliście do uczynienia nas mądrymi, rozsądnymi, dobrymi ludźmi. Wam, młodsi Koledzy życzę, by pobyt w naszej szkole był dla Was równie efektywny, a moim rówieśnikom – abyście dostali się do wybranych szkół i zdobyli wymarzony zawód. Wszystkim Państwu życzę udanego wypoczynku.

Dziękuję.

Jak napisać przemówienie

Zobacz również

Losowe zadania

 • Bryza morska i lądowa

  Na poniższym rysunku schematycznym oznacz (grotem strzałki) kierunki cyrkulacji powietrza w ciągu dnia oraz w ciągu nocy, pomiędzy powierzchnią morską i lądową. Ponadto w miejscu kółek wpisz, gdzie w danej porze doby znajdują się ośrodki niżowe (niż) i wyżowe (wyż).   Rysunek 1. Schemat cyrkulacji powietrza pomiędz...

  0 Odpowiedz Więcej
 • Rzeczownik - przypadek, liczba, rodzaj

  Podaj przypadek, liczbę i rodzaj podanych rzeczowników. Koszami Wiertarką Tuszach Dywanowi chemikami Kwiatka Czajnik Korkowi Brelokami bajkę

  0 Odpowiedz Więcej
 • Określ wpływ nawozu na odczyn gleby

  Współcześnie w uprawie roślin często stosuje się nawozy sztuczne, w celu pobudzenia ich wzrostu oraz zwiększenia masy plonu. Jednymi z powszechnie stosowanych nawozów są azotan(V) potasu oraz siarczan(VI) amonu.  Zapisz wzór strukturalny związku, który będzie powodował spadek pH gleby. Swój wyb&oacu...

  0 Odpowiedz Więcej
 • Aglomeracje miejskie

  Wyjaśnij, czym jest aglomeracja miejska i podaj po jednym znanym Ci przykładzie (w Polsce lub na świecie) aglomeracji poszczególnych typów: aglomeracja monocentryczna, konurbacja (jako rodzaj aglomeracji policentrycznej) oraz megalopolis.

  0 Odpowiedz Więcej
 • Kierunki geograficzne

  Na zamieszczonym rysunku, literami A-D oznaczono kierunki na siatce południków i równoleżników. Napisz, jakie główne kierunki geograficzne wskazują poszczególne litery. Rysunek. Fragment siatki w odwzorowaniu płaszczyznowym (azymutalnym)

  0 Odpowiedz Więcej
Komentarze (0)
Wynik działania 4 + 3 =
Ostatnio komentowane
Wartościowy i pouczający o fizyce i pokazuje siłe dośrodkową bardzo dobrze i przejrzy...
D.N.A • 2020-04-08 19:39:31
Bardzo mi pomogło,
Elo • 2020-04-08 14:38:50
dobre
tom • 2020-04-08 12:22:18
dobra odpowiedź
kox • 2020-04-08 11:27:19
Xd bardzo pomocne
Julspn beng • 2020-04-08 00:02:41