Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.
ZAMKNIJ X

Krótka notatka po angielsku - wzór, zwroty, z tłumaczeniem

Ostatnio komentowane
przydalo sie
jjoojo • 2019-06-13 14:46:18
Nie tyle rozwód co uznanie małżeństwa za nieważne dr Arletta Bolesta adwokat kości...
Arletta Bolesta • 2019-06-12 13:59:29
Abstrakcjonizm operuje abstrakcją! Zrezygnował, jak sam autor pisze, z wszelkiej figurat...
Anna • 2019-06-11 17:31:16
no ok
twój stary • 2019-06-11 15:44:43
Autor:
Drukuj
Drukuj
Rozmiar
AAA

1) A short note to a friend

David,

I went to a business meeting and won't be home before 6 o'clock. I didn't do the shopping and there is nothing left in the fridge. Do me a favour and buy some food. The list is on the table. Thanks a lot! And don't forget to throw away the rubbish.

See you later!

Monika

Notatka do kolegi po angielsku - tłumaczenie

Dawidzie,

wyszłam na spotkanie służbowe i nie będzie mnie w domu przed 6. Nie zrobiłam zakupów i nie ma nic w lodówce. Zrób mi przysługę i kup jedzenie. Lista jest na stole. Dzięki wielkie! I nie zapomnij wyrzucić śmieci.

Do zobaczenia

Monika

2) A formal note

Dear Mr Jones,

As you are out of office and I am not able to contact you, I leave this note. With reference to our recent talk, I brought all the documents and left them at the reception desk. I would be most grateful if you would look into this matter as soon as possible. Should you need any further information, please do not hesitate to contact me. My direct telephone number is 665 223 787.

Yours sincerely,

John Smith

Notatka oficjalna – tłumaczenie

Szanowny Panie Jones,

Jako że jest Pan poza biurem i nie mogę się z Panem skontaktować, zostawiam niniejszą notatkę. W nawiązaniu do naszej

Polecamy również:

  • Przykładowa notatka na bloga - próbny test ósmoklasisty

    Po powrocie z kursu językowego chcesz podzielić się swoimi wrażeniami z tego wyjazdu na blogu. • Opisz miejscowość, w której ten kurs się odbywał. • Wspomnij, jaki rodzaj zakwaterowania wybrałeś(-aś), i uzasadnij swój wybór. • Napisz, co było największą zaletą zajęć... Więcej »

Komentarze (0)
5 + 2 =
echo $this->Html->script('core.min'); echo $this->Html->script('blockadblock.js'); echo $this->Html->script('fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.min'); echo $this->Html->css('/js/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.min'); echo $this->Html->script('jnice/jquery.jNice', array('async' => 'async')); echo $this->Html->css('/js/jnice/jNice.min');