Opis hotelu po angielsku - strona 3

ceny pokoi różnią się w zależności od standardu i sezonu, ale w porównaniu z innymi hotelami nie są wysokie.

Wspólny pokój z telewizorem, grami planszowymi i biblioteczką jest otwarty non stop, więc można przyjść tu w każdej chwili i rozkoszować się przyjemnym otoczeniem. Atmosfera w hotelu jest dość kameralna, odwiedzający mają wiele okazji do przebywania razem, dzielenia się doświadczeniami, rozmawiania i lepszego poznania się. Mogą również korzystać w pełni wyposażonej kuchni i przygotować swoje własne posiłki. Kawa, herbata, woda, świeże owoce i warzywa są w standardzie, to znaczy że nie trzeba za nie dodatkowo płacić. Dla tych, którzy nie chcę się o nic martwić, hotel oferuje opcję noclegu ze śniadaniem.

Meadow jest zdecydowanie miejscem jedynym w swoim rodzaju, ale tak naprawdę to obsługa hotelowa sprawia, że pobyt tutaj jest niezapomniany. Pracujący tu ludzie są przyjaźnie nastawieni i gotowi do pomocy, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Dodatkowo dobrze znają okolicą i miejsca, które warto odwiedzić i są w stanie zamienić każdą podróż w indywidualne doświadczenie.

Jest to idealne miejsce dla tych, którzy lubią podróżować z dala od przetartych szlaków i poznawać ludzi z całego

Polecamy również:

 • Pocztówka po angielsku

  Warm greetings from sunny Rhodes. I'm now lying on the beach and reading local leaflets with nightlife offers. It's my third day here and I've already caught some sun. The weather is perfect, the Greeks are adorably lazy and their food tastes really good! Więcej »

 • List z wakacji po angielsku

  Dear Mum and Dad, How are you? I am so sorry I haven't  written sooner but I was very busy having a wonderful time here. Paris is really great! There is so much to see and do. I have already been to Notre Dame Cathedral, the Louvre museum, Versailles and the Catacombs. Więcej »

 • Opowiadanie o wakacjach po angielsku

  Last year I decided to realize my long-term dream and to go to Bali. It was, however, a huge disappointment. The problems started at the very beginning. When I got to the airport I found out that our flight was cancelled. I had to wait for another six hours for the next plane to take off. Więcej »

 • Moje wymarzone wakacje po angielsku

  I have always dreamt about spending holidays on Bali. It is an Indonesian island located at the end of the Lesser Sunda Islands, between Java and Lombok. Bali is surrounded by coral reefs, turquoise water and sandy beaches. It is famous for untouched nature, vivid culture, diversity and exotic luxury. Więcej »

 • Rezerwacja hotelu po angielsku

  Receptionist: Good morning, Hitton hotel. May I help you? Mr Smith: Yes. I would like to book a room but first I'd like some information. Więcej »

Komentarze (0)
Wynik działania 4 + 5 =
Ostatnio komentowane
XD
KOLUCH • 2021-05-15 16:27:39
xd
lol • 2021-05-15 13:46:01
git k
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk • 2021-05-14 20:27:26
Dziękuje
Zuza • 2021-05-14 15:53:42
JD
JD • 2021-05-14 14:44:06