Opis kolegi po angielsku

Description of a friend

I have known Tom since I was a child. We went to the same kindergarten and now we go to the same school. He is my best friend.

Tom is eighteen years old and comes from Wroclaw. He speaks three languages: Polish, English and German. Tom lis very active and likes socialising with people. I appreciate him for his unique personality and many talents.

Tom is very handsome. He has got brown hair and dark eyes. Tom is taller than other boys his age and looks like a model. In fact, he could be one, but he isn't interested in it. Tom is very ambitious and hardworking. He always knows what he wants and he does his best to achieve it. In the future, he would like to be a doctor. I believe that he'll manage it.

On the social level, Tom is a very outgoing person, so people feel comfortable in his company. He has a great sense of humor and often plays jokes. However, he can also be helpful when it is needed. Actually, he has never let me down.

Tom likes most sports, but his favourite sport is football. He enjoys both watching and playing it. He goes to the match every Saturday with his father and trains football five times a week after school. He is totally mad about it.

Opis kolegi po angielsku - tłumaczenie

Znam Toma, od kiedy byłem dzieckiem. Chodziliśmy razem do przedszkola, a teraz chodzimy do tej samej szkoły. On jest moim najlepszym przyjacielem.

Tom ma 18 lat i pochodzi z Wrocławia. Zna trzy języki: polski, angielski i niemiecki. Tom jest bardzo aktywną osobą i lubi przebywać z ludźmi. Cenię go za osobowość i liczne talenty.

Tom jest bardzo przystojny. Ma brązowe włosy i ciemne oczy. Jest wyższy niż inni chłopcy w jego wieku i wygląda jak model. W rzeczywistości mógłby nim być, ale nie jest tym zainteresowany. Tom jest bardzo ambitny i ciężko pracuje. Zawsze wie, czego chce i robi co w jego mocy, by to osiągnąć. W przyszłości chciałby być lekarzem. Wierzę, że uda mu się to zrobić.

Na gruncie towarzyskim Tom jest bardzo otwartą osobą, więc ludzie dobrze się z nim czują. Ma świetne poczucie humoru i często sobie żartuje. Jednak kiedy trzeba, potrafi być też pomocny. Właściwie to nigdy mnie nie zawiódł.

Tom lubi sporty, a jego ulubioną dyscypliną jest piłka nożna. Uwielbia zarówno jej oglądanie, jak i granie. Co sobotę chodzi z tatą na mecz i trenuje pięć razy w tygodniu po szkole. Jest totalnie zakręcony na tym punkcie.


DICTIONARY - SŁOWNICZEK
active – aktywny
socialising – przebywanie w towarzystwie
to appreciate – doceniać
handsome – przystojny
brown hair – brązowe włosy
dark eyes – ciemne oczy
to do one's best – robić wszystko co w czyjejś mocy
to achieve - siągnąć
unique personality – wyjątkowa osobowość
outgoing – otwarty
helpful – pomocny
to let sb down – zawodzić kogoś
sense of humor – poczucie humotu
to play jokes – żartować
to be mad about sth – mieć na punkcie czegoś fioła / być zakręconym

Polecamy również:

Komentarze (3)
Wynik działania 2 + 4 =
hukowo
2020-09-24 18:05:01
faajne pomogło mi bardzoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
oski
2016-10-24 18:36:00
Masakra
Kuba
2015-01-25 10:01:30
Wcale nie pomocne
Ostatnio komentowane
Co za wstyd pomyśleć, że ja nie istnieje.
• 2024-04-12 15:30:23
supier
• 2024-04-11 18:27:13
bardzo pomocne
• 2024-04-09 17:22:24
Bardzo przydatne!
• 2024-03-24 16:49:06
Dziękujemy. Przydało się nam na historię podczas sprawdzianu. ;)
• 2024-03-21 18:20:09