Opis koleżanki po angielsku

Description of a friend

My best friend's name is Klaudia. We're in the same class and we play handball together. Klaudia has got a twin brother. His name is Mateusz. They are a nice pair of sibilings but they differ considerably from each other.

Klaudia is quite short and slim and has got long curly hair. Her eyes are light blue. I think she is a very attractive girl. She loves sport and music. In her free time she usually goes to concerts or to the swimming pool. We also play handball together in a team and spend a lot of time during the week training.

I have always known her to be cheerful and outgoing. Thanks to it, she makes new friends easily. Klaudia enjoys to undertake new challenges and usually manages to accomplish them. She is also very helpful and responsible, epecially when it comes to her brother. She is able to handle unexpected situations well and can be always relied on. That is why everyone admires her.

Opis koleżanki po angielsku - tłumaczenie

Moją najlepszą przyjaciółką jest Klaudia. Chodzimy do jednej klasy i gramy razem w piłkę ręczną. Klaudia ma brata bliźniaka, który nazywa się Mateusz. Razem tworzą miłą parę bliźniąt, ale znacznie się od siebie różnią.

Klaudia jest dość niska i szczupła i ma długie, kręcone włosy. Jej oczy są jasnoniebieskie. Uważam, że Klaudia jest atrakcyjną dziewczyną. Klaudia uwielbia sport i muzykę. W wolnym czasie zwykle chodzi na koncerty lub na basen. Razem gramy w piłkę ręczą w jednej drużynie i spędzamy dużo czasu w tygodniu trenując.

Zawsze uważałam Klaudię za pogodną i otwartą osobę. Dzięki temu łatwo nawiązuje przyjaźnie. Klaudia lubi podejmować nowe wyzwania i zwykle udaje jej się je zrealizować. Jest również bardzo pomocna i odpowiedzialna, w szczególności w stosunku do swojego brata. Dobrze radzi sobie z niespodziewanymi wydarzeniami i zawsze można na niej polegać. To dlatego każdy ją podziwia.

DICTIONARY – SŁOWNICZEK
a twin brother – brat bliźniak
a nice pair of sibilings – miła para rodzeństwa
to differ – różnić się
short – niska
slim – szczupła
long – długie
curly hair – kręcone włosy
attractive – atrakcyjna
to undertake new challenges – podejmować nowe wyzwania
responsible – odpowiedzialny
to hadle unexpected situations well – dobrze radzić sobie w niepodziewanych sytuacjach
to rely on – polegać na
cheerful – radosna
outgoing – otwarta
to admire sb – podziwiać kogoś

Polecamy również:

Komentarze (1)
Wynik działania 5 + 2 =
weronika
2024-03-04 15:46:48
takie łątwe
Ostatnio komentowane
I cóż miał rację Marek Aureliusz który chciał podbić Germanię uderzeniem przez Mor...
• 2024-07-06 19:45:33
O tym, że zmienne w czasie pole elektryczne jest źródłem pola magnetycznego, napisał ...
• 2024-06-27 07:25:33
ok
• 2024-06-05 13:52:17
nadal nie umiem tego napisać
• 2024-06-04 10:48:42
Mógłby być jeszcze do tego cały utwór napisany.
• 2024-06-03 19:41:43