Reklama produktu po angielsku - przykład, wzór - reklama szamponu

HERBAL BAMBOO SHAPOO

Imagine no more worrying about greasy hair and dandruff falling down on your shoulders ... Impossible? Try our new Herbal Bamboo Shampoo, and say goodbye to your hair problems! The carefully selected natural ingredients will clean the skin on your head and leave your hair looking extremely fresh. In addition, the active foam will help you relax and regain your strengths after a stressful day.

Herbal Shampoo - Real Bamboo Power!

Special offer: buy one and get one free till the end of June!

Glossary - słownictwo

imagine - wyobraź sobie

greasy hair - przetłuszczające się włosy

dandruff - łupież

ingredients - składniki

regain your strengths - odzyskaj swoje siły/moce

Polecamy również:

 • Jak napisać recenzję po angielsku - budowa, schemat, słownictwo

  Co to jest recenzja filmu, książki - definicja Recenzja to inaczej krótki opis obejrzaneg filmu, czy przeczytanej książki, połączony z opinią na temat danego utworu. Recenzja przyjmuje formę wypowiedzi pisemnej i może zostać zamieszczona na przykład na łamach czasopisma, portalu internetowego, bloga.... Więcej »

 • Jak napisać opis miejsca po angielsku - budowa, schemat, słownictwo

  Co to jest opis miejsca (pokoju, domu) Opis miejsca to inaczej jego charakterystyka, przedstawienie jego wyglądu. Cechy i zasady tworzenia Wspomniany rodzaj tekstu zwykle nie jest długą wypowiedzią. Nie oznacza to jednak, że jedynie wymienienie tego, co znajduje się w domu, czy pomieszczeniu jest wystarczające.... Więcej »

 • Jak napisać opowiadanie po angielsku - budowa, schemat, słownictwo

  Co to jest opowiadanie w czasie przeszłym - definicja Opowiadanie to rodzaj wypowiedzi ustnej lub pisemnej, w której przytaczamy wydarzenia z przeszłości. Nie mogą to być jednak jakiekolwiek wydarzenia, niepowiązane ze sobą, a jedynie takie, króte tworzą jakąś logiczną całość.  Więcej »

 • Jak wyrazić swoją opinię po angielsku - budowa, schemat, słownictwo

  Jak wyrazić swoją opinię po angielsku Co to jest wyrażanie opinii - definicja Wyrażając swoją opinię wypowiadamy się na dany demat i stwierdzamy, co sądzimy o tej sprawie. Wyrażanie opinii może mieć formę ustną lub pisemną. Cechy i zasady tworzenia Przy wypowiadaniu swojej opinii należy przede wszystkim odnieść... Więcej »

 • Jak napisać przepis po angielsku - budowa, schemat, słownictwo

  Jak napisać przepis po angielsku Co to jest przepis - definicja Przepis to inaczej instrukcja, która podpowiada nam, w jaki sposób przygotować jakąś potrawę. Przepis przybiera formę krótkiej wypowiedzi pisemnej. Cechy i zasady tworzenia Ten rodzaj tekstu musi być krótki, zrozumiały i... Więcej »

Komentarze (0)
Wynik działania 2 + 2 =
Ostatnio komentowane
I cóż miał rację Marek Aureliusz który chciał podbić Germanię uderzeniem przez Mor...
• 2024-07-06 19:45:33
O tym, że zmienne w czasie pole elektryczne jest źródłem pola magnetycznego, napisał ...
• 2024-06-27 07:25:33
ok
• 2024-06-05 13:52:17
nadal nie umiem tego napisać
• 2024-06-04 10:48:42
Mógłby być jeszcze do tego cały utwór napisany.
• 2024-06-03 19:41:43