Opis szkoły po angielsku - strona 2

dość dużo. Uczę się tu, poszerzam horyzonty, poznaję nowych ludzi, zawieram przyjaźnie i mam dużo radości. To miejsce kształtuje moją osobowość i wpływa na mój światopogląd.

Moja szkoła nie jest zbyt duża, ale stawia wysokie standardy. To dlatego tak ciężko się tu dostać. Budynek położony jest blisko centrum, obok pięknego parku. Mamy basen i salę gimnastyczną. Duży nacisk kładzie się tu na sport i rywalizację.

Moi nauczyciele są na ogół przyjaźnie nastawieni i pomocni, ale potrafią być też czasem surowi. Większość z nich ma szeroką wiedzę i doświadczenie w uczeniu i wie jak sobie z nami radzić, by nas ciągle motywować i nigdy nie nudzić.

W mojej klasie jest 20 uczniów. Moi koledzy są zarówno inteligentni, jak i ciężko pracują. Mają wiele talentów i umiejętności, którymi chętnie się dzielą. Lubimy wymieniać pomysły i pracować razem nad różnymi zadaniami. Myślę, że to czyni z nas zgrany zespół.


DICTIONARY - SŁOWNICZEK
a secondary school – szkoła średnia
to learn – uczyć się
to broaden one's horizons -  poszerzać horyzonty
to form one's personality – kształtować czyjąś osobowość
to influence one's outlook on life – wpływać na czyjś światopogląd
to set high standards – ustanawiać wysokie stand

Polecamy również:

  • Przedmioty szkolne po angielsku

    My favourite subjects are: drama, music and phsical education. I think this is because I love movement and expressing emotions. In the future I would like to pursue a career in acting. I also attend dance classes twice a week and take part in many theatricals. Więcej »

  • Tytuły naukowe po angielsku

    Every child in Poland is guaranteed education until eighteen and it is required to attend school up to this age. Parents can choose either state schools (which are free of charge) or private schools. At the age of seven, children go to elementary schools and learn there 6 years. Więcej »

  • Opis wycieczki po angielsku

    We have been to many museums, art galleries, castles and historical buildings. I liked the collections in the British Library and the paintings in the Tate Modern. The most interesting to me was, however, the Science Museum. I was impressed by the exhibitions concerning  the history of medicine and the... Więcej »

Komentarze (2)
Wynik działania 2 + 3 =
frytka
2017-10-19 15:11:51
Ale nie ma całego tłumacza :/
Liu335
2016-02-26 14:19:38
Dzięki bardzo
Ostatnio komentowane
a gdzie jest załadowanie odzieży do pralki XD?
gsp367 • 2021-04-15 20:06:10
Ja nie ogarniam
Twój Stary • 2021-04-15 15:55:35
ll
k,l • 2021-04-15 14:03:02
nope
debil • 2021-04-15 09:58:55