Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.
ZAMKNIJ X

Harry Potter i Komnata Tajemnic - streszczenie

Ostatnio komentowane
Mit o Narcyzie można interpretować na wielu różnych poziomach. W najprostszym sensie s...
nikola • 2019-07-20 09:17:22
Bardzo fajne, proste wyprowadzenie wzoru.
Eto Demerzel • 2019-07-15 07:25:47
jest git
jakubas kok • 2019-07-08 10:19:33
przydałyby się jeszcze daty
j • 2019-06-27 15:49:28
wolę określenie niewierzący w boga i objawienia, lub racjonalnie myślący. jest taka p...
bergo • 2019-06-22 15:18:51
Autor:
Drukuj
Drukuj
Rozmiar
AAA

1. Najgorsze urodziny

Są dwunaste  urodziny Harry’ego, ale nikt o tym nie pamięta. Od miesiąca jest w domu wujostwa, a nie dostał listu od żadnego ze swoich przyjaciół. Wieczorem wuj Vernon ma kolacje z ważnym klientem i liczy na podpisanie dużego kontraktu, dlatego Harry ma siedzieć w swoim pokoju i udawać, że nie istnieje.

2. Ostrzeżenie Zgredka

Gdy rozpoczyna się kolacja Harry odkrywa, że na jego łóżku siedzi skrzat domowy. Przybył, żeby ostrzec chłopca, by ten nie wracał do Hogwartu, bo czyha tam na niego niebezpieczeństwo. Okazuje się też, że Zgredek kradł wszystkie jego listy. Kiedy Harry nie chce obiecać, że nie wyjedzie, skrzat zbiega na dół i magicznie wywraca leguminę na środek kuchni z wielkim hałasem. Kiedy wuj tłumaczy się klientowi pojawia się sowa, która przyniosła list do Harry’ego, przez co klienci wybiegają. Wściekły wuj zamyka chłopca w jego pokoju i montuje kratę w oknie.

3. Nora

Harry’ego budzi stukanie do okna. Po drugiej stronie jest jego przyjaciel Ron ze swoimi braćmi w latającym samochodzie. Wyrywają kratę, pakują rzeczy i wywożą chłopca do swojego domu. Wzięli samochód bez zgody rodziców, więc po powrocie mama jest na nich wściekła, ale Harry’ego wita

Polecamy również:

Komentarze (0)
5 + 5 =
echo $this->Html->script('core.min'); echo $this->Html->script('blockadblock.js'); echo $this->Html->script('fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.min'); echo $this->Html->css('/js/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.min'); echo $this->Html->script('jnice/jquery.jNice', array('async' => 'async')); echo $this->Html->css('/js/jnice/jNice.min');