Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.
ZAMKNIJ X

Lyn Gardner, Wiejemy do lasu - streszczenie

Ostatnio komentowane
19 maja została ścięta !
Pauline • 2019-08-22 06:47:17
Ma to swoje praktyczne konsekwencje w kościelnym procesie o nieważność małżeństwa ...
Arletta Bolesta • 2019-08-21 14:21:44
Tekst zapewne zredagowany przez historyka. Tak naprawdę nic na temat rewolucyjnych osiąg...
furiat • 2019-08-15 11:10:28
Szkoda że nie ma zdań a tak poza tym to fajna strona
Nie kumata862 • 2019-08-06 19:59:23
Sorry, ale to nie jest o tańcu śmierci, tylko o "Rozmowie..." w ogóle.
Andr • 2019-07-30 10:51:02
Autor:
Drukuj
Drukuj
Rozmiar
AAA

Bohaterki, osierocone siostry (Storm, Aurora i Ania) uciekając przed demonicznym doktorem De Wild’em zostają wrzucone w baśniowy świat, a na swojej drodze spotykają różne baśniowe postacie – Babę Jagę Miodunkę Bzyk, przełożoną sierocińca w Piernikowym Domu, dobrą wróżkę Nettę Dobrodziejkę, ogrzycę Matkę Rolmops.

Storm jest nastolatką, która nie boi się żadnych przygód, niebezpieczeństw i wyzwań. Kiedy chodzi o jej rodzinę i ochronę ich miasteczka (Rajskiego Zakątka) nie waha się podjąć walki w obronie tych wartości. Jest jednak zdana na siebie, musi walczyć ze złem bez pomocy rodziców. Razem ze swoimi siostrami wyrusza w magiczna podróż by poznać tajemnicę czarodziejskiej piszczałki, która Storm otrzymała od matki przed jej śmiercią. Podczas przygód dziewczynki będą musiały walczyć również o własne życie. Zmuszone będą do dokonywania wyborów, które nie zawsze będą korzystne dla nich i mieszkańców ich miasteczka.

W ostatecznej chwili Storm musi dokonać wyboru, która z jej sióstr ma pozostać przy życiu, a która ma umrzeć – doskonale wiedziała, że żaden wybór nie jest dobry i każdy przyniesie cierpienie i ból. Storm dokonuje w końcu tego wyboru, lecz ostatecznie zostaje sama ponieważ siostra, która miała przeżyć, solidarnie postanowiła połączyć się z umierającą.

W ostateczności Storm odzyskuje swoje siostry, lecz ich relacje diametralnie się zmieniają, choć przyrzekały sobie być razem na zawsze.

Polecamy również:

Komentarze (0)
5 + 4 =
echo $this->Html->script('core.min'); echo $this->Html->script('blockadblock.js'); echo $this->Html->script('fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.min'); echo $this->Html->css('/js/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.min'); echo $this->Html->script('jnice/jquery.jNice', array('async' => 'async')); echo $this->Html->css('/js/jnice/jNice.min');