Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.
ZAMKNIJ X

Zazdrośnice - streszczenie

Ostatnio komentowane
Mit o Narcyzie można interpretować na wielu różnych poziomach. W najprostszym sensie s...
nikola • 2019-07-20 09:17:22
Bardzo fajne, proste wyprowadzenie wzoru.
Eto Demerzel • 2019-07-15 07:25:47
jest git
jakubas kok • 2019-07-08 10:19:33
przydałyby się jeszcze daty
j • 2019-06-27 15:49:28
wolę określenie niewierzący w boga i objawienia, lub racjonalnie myślący. jest taka p...
bergo • 2019-06-22 15:18:51
Autor:
Drukuj
Drukuj
Rozmiar
AAA

Cztery przyjaciółki spotykają się przed rozpoczęciem szkoły  i opowiadają o swoich wakacjach. Julia przyznaje się koleżankom, że w Anglii po raz pierwszy uprawiała seks ze swoją wakacyjną miłością - Terencem. Ojciec Anouchki nie wraca po wakacjach do domu. Dziewczyna dowiaduje się, że odszedł od jej matki. Tym samym radzice wszystkich dziewcząt są po rozwodzie.

Julia dostaje główną rolę w sztuce wystawianej w szkole - “Romeo i Julia”, ale żaden z chłopców nie chce grać jej kochanka. Raphaelle znajduje w sieci Terence’a. Colombe jednego dnia dostaje wiadomość od chłopaka, w którym jest zakochana - Lucasa, który spotyka się z dziewczyną z jej szkoły i informacje o tym, że podoba się koledze z klasy - Mehdi. Raphaelle zgłasza się do roli Romea, zagra ją jednak Augustin - chłopak Marie. Para oprócz długiego stażu jak na licealistów jest znana z tego, że rok wcześniej dokonali aborcji. Raphaelle denerwuje, że Colombe wszystkich kokietuje. Anouchka obwinia matkę za odejście ojca, który teraz mieszka z przyjacielem. Raphaelle spędza weekend w Londynie i poznaje Terence’a Julii. Dziewczyna jest o to zła. Colombe traci dziewictwo z przyjacielem z dzieciństwa - Hugonem. Boi się ciąży, więc dostaje

Polecamy również:

  • Oskar i pani Róża - Eric-Emmanuel Schmitt

    Najpopularniejsza powieść Erica-Emmanuela Schmitta, wydana w 2002 roku. Opowiada historię chłopca chorego na białaczkę, który przeżywa każdy dzień, który mu pozostał, jakby to było dziesięć lat. Książka jest napisana w formie listów Oskara do Boga. Więcej »

  • Dziecko Noego - Eric-Emmanuel Schmitt

    Książka opowiada losy żydowskiego chłopca w czasie II wojny światowej w Brukseli w Belgii. Narracja jest prowadzona w pierwszej osobie przez głównego bohatera – Josepha Bernsteina. Więcej »

Komentarze (0)
1 + 1 =
echo $this->Html->script('core.min'); echo $this->Html->script('blockadblock.js'); echo $this->Html->script('fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.min'); echo $this->Html->css('/js/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.min'); echo $this->Html->script('jnice/jquery.jNice', array('async' => 'async')); echo $this->Html->css('/js/jnice/jNice.min');