Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.
ZAMKNIJ X

Zazdrośnice - streszczenie

Ostatnio komentowane
Elo mordo
XD • 2019-09-20 06:19:38
zgadzam się Lujiki ehh na tyvh stronach to potrafią bzdury pisać
SUZUKI motorsss • 2019-09-20 16:37:42
/
mari • 2019-09-19 15:47:31
bardzo fajne :)
twoja stara • 2019-09-19 12:32:42
Dawid ogar się do dziewczyny wyskakujesz ?!
AUU GŁOWA W BETONIARCE • 2019-09-20 16:39:11
Autor:
Drukuj
Drukuj
Rozmiar
AAA

Cztery przyjaciółki spotykają się przed rozpoczęciem szkoły  i opowiadają o swoich wakacjach. Julia przyznaje się koleżankom, że w Anglii po raz pierwszy uprawiała seks ze swoją wakacyjną miłością - Terencem. Ojciec Anouchki nie wraca po wakacjach do domu. Dziewczyna dowiaduje się, że odszedł od jej matki. Tym samym radzice wszystkich dziewcząt są po rozwodzie.

Julia dostaje główną rolę w sztuce wystawianej w szkole - “Romeo i Julia”, ale żaden z chłopców nie chce grać jej kochanka. Raphaelle znajduje w sieci Terence’a. Colombe jednego dnia dostaje wiadomość od chłopaka, w którym jest zakochana - Lucasa, który spotyka się z dziewczyną z jej szkoły i informacje o tym, że podoba się koledze z klasy - Mehdi. Raphaelle zgłasza się do roli Romea, zagra ją jednak Augustin - chłopak Marie. Para oprócz długiego stażu jak na licealistów jest znana z tego, że rok wcześniej dokonali aborcji. Raphaelle denerwuje, że Colombe wszystkich kokietuje. Anouchka obwinia matkę za odejście ojca, który teraz mieszka z przyjacielem. Raphaelle spędza weekend w Londynie i poznaje Terence’a Julii. Dziewczyna jest o to zła. Colombe traci dziewictwo z przyjacielem z dzieciństwa - Hugonem. Boi się ciąży, więc dostaje

Polecamy również:

  • Oskar i pani Róża - Eric-Emmanuel Schmitt

    Najpopularniejsza powieść Erica-Emmanuela Schmitta, wydana w 2002 roku. Opowiada historię chłopca chorego na białaczkę, który przeżywa każdy dzień, który mu pozostał, jakby to było dziesięć lat. Książka jest napisana w formie listów Oskara do Boga. Więcej »

  • Dziecko Noego - Eric-Emmanuel Schmitt

    Książka opowiada losy żydowskiego chłopca w czasie II wojny światowej w Brukseli w Belgii. Narracja jest prowadzona w pierwszej osobie przez głównego bohatera – Josepha Bernsteina. Więcej »

Komentarze (0)
5 + 3 =