Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.
ZAMKNIJ X
Autor:
Drukuj
Drukuj
Rozmiar
AAA

Igrzyska śmierci - streszczenie - strona 7

zawodowców. Myśli, że pójdzie jej gładko, ale okazuje się, że teren wokół ich obozowiska jest zaminowany. Uaktywnia miny zestrzeliwując worek jabłek - zapasy zostają zniszczone. Z oddali obserwuje jak wracają. Chłopak, który rozmieścił miny zostaje zabity przez przywódcę. Pozostali wyruszają na poszukiwania tego, kto zniszczył ich zapasy. Katniss zasypia w kryjówce. Kiedy budzi się widzi Liszkę zabierającą zawodowcom niezniszczone, przydatne przedmioty. Katniss wychodzi z kryjówki, idzie do ustalonego z Ru miejsca spotkania, ale tam jej nie ma. Poszukując dziewczynki słyszy jej krzyk, kiedy podbiega widzi, że włucznia wbija się w brzuch Ru. Katniss natychmiast zabija oprawcę strzałą. Śpiewa umierającej dziewczynce. Nie potrafi pogodzić się z jej śmiercią, obkłada jej ciało kwiatami. Przed nocą otrzymuje prezent - chleb od ludzi z dystryktu Ru. Kiedy się budzi przepakowuje plecak i idzie na polowanie. wieczorem zostaje nadany komunikat, że zostają zmienione zasady - w tym roku mogą wygrać dwie osoby, jeśli są z tego samego dystryktu.

Część III Zwycięzca

Zaczyna szukać Peety w okolicy rzeki - znajduje go zakamuflowanego w taki sposób, że nikt nie byłby w stanie go dostrzec.

Losowe zadania

 • Znaczenie płazińców

   Wytłumacz, jakie znaczenie mają płazińce dla człowieka i w przyrodzie.

  0 Odpowiedz Więcej
 • Droga glisty ludzkiej w organizmie człowieka

  Glista ludzka jest pasożytem, którego cały cykl rozwojowy zachodzi w obrębie jednego osobnika. Zakażenie nią odbywa się drogą pokarmową. Uszereguj wymienione poniżej części ciała człowieka tak, aby prezentowały wędrówkę glisty ludzkiej podczas jej rozwoju: górne drogi oddechowe, żyła wątrobowa, żyła wrotna...

  0 Odpowiedz Więcej
 • ogniskowa soczewki i odległość obrazu od soczewki

  Oblicz odległość, w jakiej powstanie obraz w soczewce skupiającej, jeżeli jej zdolność skupiająca wynosi 5D a przedmiot został umieszczony w odległości 15 cm od soczewki.

  0 Odpowiedz Więcej
 • prąd zwarcia

  Jaki będzie prad zwarcia, jeżeli mamy źródło pradu o SEM wynoszacej 9,2V i oporze wewnętrznym 10Ω?

  0 Odpowiedz Więcej
 • Funkcjonalne style polszczyzny

  Podane wyrazy przyporządkuj do następujących grup reprezentujących poszczególne style polszczyzny (archaizmy, kolokwializmy, kancelaryzmy, poetyzmy): paragraf, niwa, złotoskrzydły, usługodawca, bajzel, ciuchy, stągiew, warzecha, desygnować, ajuści, brzask, promesa, inkaust, robota  

  0 Odpowiedz Więcej
Komentarze (1)
Wynik działania 4 + 4 =
PO LO
2020-05-22 17:31:52
dobre XDD
Ostatnio komentowane
trudne to działanie żeby dać odpowiedź chyba z 30 min to robiłem
siemaneczko • 2020-05-24 21:06:02
ok
Kiki • 2020-05-24 15:12:27
dobre XDD
PO LO • 2020-05-22 17:31:52
brawo;)
lolzz • 2020-05-22 07:54:34