Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.
ZAMKNIJ X

Dynastia Miziołków - Streszczenie - strona 5

Ostatnio komentowane
iknhnni
polklll • 2020-01-17 13:54:01
NIe sądzĘ
UGA BUGA • 2020-01-16 18:08:43
xd
utylizacja • 2020-01-15 22:59:33
wielkie XD
HAHAHAHA • 2020-01-15 17:06:09
Bardzo ograniczona ilość przykładów, wzory maja o wiele wieksze zastosowanie niz podst...
Janko • 2020-01-14 22:35:23
Autor:
Drukuj
Drukuj
Rozmiar
AAA

Beaty i idą razem na lodowisko. Żeby nie pisać klasówki z geografii Miziolek, Klakson, Fifa i Piroman idą na wagary do kina. Niestety w drodze spotykają panią Barszcz, co skutkuje wezwaniem rodziców do szkoły. Klakson opowiada, że widział kosmitę. Piroman z Miziołków chcą go sprawdzić - przebierają Kaśkę, by przypominała UFO z opowieści. Klakson widząc ją od razu zatrzaskuje drzwi. Siostra wydaje go, że zmyślił historię z kosmitą by zwrócić uwagę Beaty.

Luty

Miziołek rozbija skarbonkę i za zawartość kupuje rolki. Na ferie wyjeżdża do zakopanego na zimowisko i stamtąd pisze listy do rodziców.

Marzec

Po tym jak Mamiszon nie zmieściła się w sukienkę ze studniówki zarządza dietę dla wszystkich domowników i zaczyna ćwiczyć. Rodzina potajemnie je ciastka i jedzie na obiad do babci. Mama kończy dietę, gdy Papiszona stwierdza, że chude kobiety są brzydkie. Rodzice robią prywatkę dla znajomych na czas której dzieci są u dziadków.

Polecamy również:

  • Dynastia Miziołków - Bohaterowie

    Miziołek Dwunastoletni narrator opowieści. Jego przezwisko wzięło się z rymowanki, którą mówił w dzieciństwie - zamiast "aniołek, fiołek" mówił "aniołek, miziołek". Nie lubi swojego przezwiska, ale wszyscy tak do niego mówią. Swoją kreatywność wykorzystuje do wymyślania coraz to nowych... Więcej »

  • Dynastia Miziołków - opracowanie (czas i miejsce akcji, tematyka, geneza)

    Czas i miejsce Akcja rozgrywa się w ciągu jednego roku od 1 kwietnia do 31 marca. Miziołek krótko opisuje każdy dzień. Rodzina Miziołków mieszka w Warszawie, na co wskazuje wycieczka klasowa do Łazienek i na stare miasto. Większość akcji ma miejsce w domu Miziołka i szkole. Wakacje chłopiec spędza... Więcej »

  • Dynastia Miziołków - problematyka

    Dojrzewanie Książka przedstawia reakcje nastolatka na dojrzewanie własne i jego rówieśników. Miziołek dostrzega zmiany fizyczne zarówno w sobie jak i w swoich koleżankach i kolegach. Dzięki humorystycznej konwencji książki problemy ukazane są w lekkim tonie. Więcej »

Komentarze (1)
2 + 5 =
Komentarze
komi123 • 2019-05-29 17:17:21
modre