Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.
ZAMKNIJ X

Babcia na jabłoni - streszczenie

Ostatnio komentowane
Tekst zapewne zredagowany przez historyka. Tak naprawdę nic na temat rewolucyjnych osiąg...
furiat • 2019-08-15 11:10:28
Szkoda że nie ma zdań a tak poza tym to fajna strona
Nie kumata862 • 2019-08-06 19:59:23
Świetne, że można nauczyć się pisać dobry felieton. Przydaje się ta wiedza także p...
Szymon Owedyk • 2019-08-01 04:28:01
Super wskazówki, jak pisać reportaż. Swoje rady o tym, jak reportaż i felieton piszę,...
Szymon Owedyk • 2019-07-31 20:10:19
Sorry, ale to nie jest o tańcu śmierci, tylko o "Rozmowie..." w ogóle.
Andr • 2019-07-30 10:51:02
Autor:
Drukuj
Drukuj
Rozmiar
AAA

1.
Andi chciałby mieć babcię. Zazdrości kolegom, którzy ją mają. Żali się mamie, która pokazuje mu zdjęcie babci. Gdy chłopiec usiadł na „swojej” jabłoni, nagle babcia ze zdjęcia usiadła obok niego. Razem jedli kwaśne jabłka, a później pojechali autobusem, udając, że nim kierują, do wesołego miasteczka. Tam jeździli na karuzeli, strącali piłką cylindry, jedli parówki, watę cukrową, huśtali się na huśtawce oraz jeździli samochodzikami. Wracając tramwajem babcia pociągnęła za hamulec bezpieczeństwa, bo miała na to ochotę.

2.
Rodzina Andiego siedzi przy kolacji. Jego siostra Krysia opowiada, że będzie jeździć konno w zamian za sprzątanie stajni. Andi opowiada o swojej babci. Brat śmieje się z niego, a mama tłumaczy mu, że ta babcia jest wymyślona. Następnego dnia chłopiec nie może doczekać się spotkania, ale mama zatrzymuje go w domu nauką ortografii.

3.
Babcia znów czekała na Andiego na jabłoni. Tego dnia jadą samochodem na step, aby złapać dwa dzikie konie. Sportowy samochód babci przyciągał wzrok przechodniów, miał mnóstwo przycisków o różnych funkcjach. Andie siada na kolanach babci za kierownicą. Na stepie udaje im się złapać konie. Babcia nie ma trudności z ujeżdżaniem konia, Andi

Polecamy również:

Komentarze (0)
4 + 2 =
echo $this->Html->script('core.min'); echo $this->Html->script('blockadblock.js'); echo $this->Html->script('fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.min'); echo $this->Html->css('/js/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.min'); echo $this->Html->script('jnice/jquery.jNice', array('async' => 'async')); echo $this->Html->css('/js/jnice/jNice.min');