matetatyka

Dział: algebra
Lizak i papier do pakowania prezentów kosztowały 5,10 zł. lizak był droższy od papieru o 5 zł. Ile kosztował papier?
Szkoła Podstawowa Matematyka
Znasz odpowiedź na to pytanie?
Wynik działania 3 + 5 =
Wszystkie odpowiedzi (0)

Rozwiąż również: