Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.
ZAMKNIJ X

List z wakacji po angielsku - strona 2

Ostatnio komentowane
19 maja została ścięta !
Pauline • 2019-08-22 06:47:17
Ma to swoje praktyczne konsekwencje w kościelnym procesie o nieważność małżeństwa ...
Arletta Bolesta • 2019-08-21 14:21:44
Tekst zapewne zredagowany przez historyka. Tak naprawdę nic na temat rewolucyjnych osiąg...
furiat • 2019-08-15 11:10:28
Szkoda że nie ma zdań a tak poza tym to fajna strona
Nie kumata862 • 2019-08-06 19:59:23
Sorry, ale to nie jest o tańcu śmierci, tylko o "Rozmowie..." w ogóle.
Andr • 2019-07-30 10:51:02
Autor:
Drukuj
Drukuj
Rozmiar
AAA

dog.

Best wishes,

Maja

List z wakacji po angielsku - tłumaczenie

13.07.2013 r.

Droga Mamo i Tato,

Jak się macie? Przepraszam, że nie napisałam do Was wcześniej, ale byłam zajęta świetnie się bawiąc. Paryż jest wspaniały! Jest tu tyle do zobaczenia i zrobienia. Byłam już w katedrze Notre Dame, Luwrze, Wersalu i Katakumbach. Wszystkie są okazałe i robią wrażenie, ale nie mogę się doczekać, kiedy pójdę na Wieżę Eiffla. Słyszałam, że widok z góry zapiera dech w piersiach i że można zobaczyć cały Paryż.

Mój dzień zaczynam od gorącej czekolady i tradycyjnego francuskiego śniadania: bagietki z dżemem i masłem lub świeżo upieczonych crroissantów. Jedzenie tutaj jest pyszne. Po posiłku mam lekcje językowe i program kulturalny, podczas których spotykam ludzi z całego świata. Panuje tu przyjazna i otwarta atmosfera. Nauczyciele francuskiego są bardzo kompetentni i pomocni. Dużo się od nich nauczyłam.

Jutro idziemy do kina obejrzeć francuski film. Po seansie odbędzie się krótka dyskusja i konkurs na recenzję. Trzymajcie za mnie kciuki. To na razie tyle. Więcej opowiem po powrocie do domu.

Ucałujcie ode mnie naszego psa.

Serdecznie pozdrawiam
Agnieszka

DICTIONARY - SŁOWNICZEK
to have wonderful

Polecamy również:

 • Pocztówka po angielsku

  Warm greetings from sunny Rhodes. I'm now lying on the beach and reading local leaflets with nightlife offers. It's my third day here and I've already caught some sun. The weather is perfect, the Greeks are adorably lazy and their food tastes really good! Więcej »

 • Opowiadanie o wakacjach po angielsku

  Last year I decided to realize my long-term dream and to go to Bali. It was, however, a huge disappointment. The problems started at the very beginning. When I got to the airport I found out that our flight was cancelled. I had to wait for another six hours for the next plane to take off. Więcej »

 • Moje wymarzone wakacje po angielsku

  I have always dreamt about spending holidays on Bali. It is an Indonesian island located at the end of the Lesser Sunda Islands, between Java and Lombok. Bali is surrounded by coral reefs, turquoise water and sandy beaches. It is famous for untouched nature, vivid culture, diversity and exotic luxury. Więcej »

 • Opis hotelu po angielsku

  The hotel Meadow is located in an old house in the suburbs of the city but it takes only 15 minutes to get to the historic city centre (walking distance). It is also possible to rent a bike and shorten this time. Więcej »

 • Rezerwacja hotelu po angielsku

  Receptionist: Good morning, Hitton hotel. May I help you? Mr Smith: Yes. I would like to book a room but first I'd like some information. Więcej »

Komentarze (0)
2 + 1 =
echo $this->Html->script('core.min'); echo $this->Html->script('blockadblock.js'); echo $this->Html->script('fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.min'); echo $this->Html->css('/js/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.min'); echo $this->Html->script('jnice/jquery.jNice', array('async' => 'async')); echo $this->Html->css('/js/jnice/jNice.min');